Sarıyer Empero Yetkili Servisi

Sarıyer Empero Yetkili Servisi, her türlü sanayi tipi ve endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamir, onarım, bakım ve periyodik kontrollerinin yapılmasında öncü bir firma olarak sektördeki yerini korumaktadır.

Mutfak ekipmanlarından biri mi bozuldu? Buzdolabınız istediğiniz düzeyde soğutmuyor mu? Fritöz makineniz mi arızalandı? Bulaşık makineniz su mu akıtıyor? Davlumbazın yeteri kadar havalandırmıyor mu? Peki ya fırınınızın ısı derece aparatı mı bozuldu? Bütün bu problemler için endişelenmenize gerek yoktur. Tam da bu noktada doğrudan bize ulaşarak problemin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sarıyer EMPERO TEKNİK SERVİS HANGİ ARIZALARA BAKMAKTADIR?

Sarıyer Empero teknik servisi genel olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarındaki termostat arızalarında, tuş ve ek aparatların arızalarında, ekran panellerindeki arızalarda ve elektrik panolarındaki bağlantı arızalarında, soğutma ve ısıtma sistemlerindeki arızalarında önemli bir rol üstlenmektedir.

Hızlı ve yerinde çözüm için Empero’yu seçin!

Sarıyer Empero yetkili servisine ulaşmadan önce arızanın kaynaklandığı cihazın elektrik bağlantısını kesmelisiniz. Aksi halde çözümü mümkün olmayan tahribatlara yol açabilecek sorunların doğmasına neden olabilirsiniz. İstanbul ilinde yıllardan beri çalışan sektöründe öncü bir konuma yükselen, profesyonel bir ekip ile hareket eden Sarıyer Empero yetkili servisi size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇÖZÜM ODAKLI BİR MİSYON! 

Empero olarak çözüm odaklı bakış açısını bir misyon haline getirmiş olup Sarıyer ilçesi ve mahallelerinde otel, pansiyon, restaurant, kafeterya, büfe ve gıda konusunda hizmet veren birçok firmanın endüstriyel mutfağının en önemli parçasını oluşturan mutfak ekipmanlarının bakım, onarım ve tamirlerinde teknik destek sunmaktayız.

Öte yandan yaptığımız her iş Empero garantisiyle faturalandırılmakta ve hizmet güvencesi sunulmaktadır. İstanbul’daki birkaç Empero yetkili servisinden biri olarak hemen hemen her sektörle ortak çalışmaktayız. Özellikle turizm sektörü, sanayi sektörü, konaklama ve otelcilik alanları ile tekstil sektöründe de önemli teknik destek hizmetleri sunmaktayız.

Sarıyer EMPERO YETKİLİ SERVİS FİYATLARI NASILDIR?

Empero kurumsal bir firma olarak fiyat politikası uygulamaktadır. Fiyat politikası verilen teknik destek hizmetinin modeline göre değişkenlik göstermektedir. Teknik destek üzerinden fiyatı değiştiren faktörler ise şunlardır;

  • Tamir, onarım,arıza ya da bakım hizmeti mi sunulacak?
  • Hangi endüstriyel mutfak ekipmanına işlem uygulandı?
  • Verilen hizmetin boyutu nedir?
  • Yedek parça değiştirildi mi?
  • Garanti süresinin içerisinde miydi yoksa kapsamdışı mıydı?

Sarıyer Empero yetkili servis ücretleri bu çerçevede şekillenmektedir.

PEKİ NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Alanında uzman bir kadro ile yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve birikim ile hareket eden firmamız sektörün öncü yetkili servis firmalarından biridir. Güleryüzlü personel, kolay ödeme seçenekleri ve uygulama kalitesi açısından müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız bugüne kadar yüzlerce mutlu müşteriye sahip oldu! İşi ehline verin ve bizi tercih edin!
 

Mobil0544 675 30 45
Whatsapp
Sabit0212 678 70 01
WhatsApp
0544 675 30 45